Auta

První vyrobené autíčko na autodráhu Ites byl „Doutník“. Toto autíčko nejspíše nemá žádnou předlohu. Jeho tvar byl přizpůsobený kulatému plášti motoru. Mělo téměř nezničitelný kovový převod. Jízdní vlastnosti by mohlo mít uspokojivé, pokud by však obsahovalo vodítko. Místo vodítka mělo pouze kolík. Prodávalo se v červené, světle modré, středně modré, tmavě modré a žluté variantě. Bylo dodávané s autodráhou Champion.

Druhým autíčkem se stal Lotus. Ten již obsahoval novější motorek. Také robustní převody byly nahrazeny kovovým pastorkem a umělohmotným talířovým kolem. Bohužel se jednalo o dokonalou kopii Lotusu německého výrobce Stabocar. Prodávalo se v tmavě modré, červené, žluté a světle modré variantě. Bylo dodávané v autodráze Triumf.

Dalším vyrobeným autíčkem byl Ford GT. Jednalo se o první autíčko s kovovým podvozkem. Toto autíčko bylo během výroby postupně upravované. Nejdříve byl jeho plastový interiér nahrazen papírovým, dále se začalo prodávat polepéné samolepky (dříve se prodávalo s obtisky) a zároveň se začalo osazovat podvozkem pouze z jedné části místo starého s výklopnou částí pro uchycení vodítka. Prodávalo se v červené, žluté, světle modré a  žluté variantě. Bylo dodávané s autodráhou Junior a Champion.

 

 
 

 

Novinky

Na webu je nová domácí stavba.

 

Na webu je nová domácí stavba.

Na webu je nová domácí stavba.

 

Kontakt

Pavel Chýle

739 134 983